O SPOLEČNOSTI

Společnost SMT-Pro, s.r.o. je čistě českou společností a byla založena v roce 2008. Hlavním předmětem podnikání je výrobní činnost a obchodní činnost spotřebními materiály pro SMT výrobu, v ČR i po celé Evropě. Dalším významným předmětem podnikání je výroba, montáž a opravy, kde zaměstnáváme především pracovníky z řad zdravotně tělesně postižených. Jsme členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR.

Historie

Březen 2010 - stali jsme se členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR

Leden2010 - nabízíme tzv. náhradní plnění...od začátku roku poskytujeme našim zákazníkům možnost odpočtu náhradního plnění (více na odkaz na náhradní plnění- v nabídce napravo).

Listopad 2009 - výročí založení...ačkoli naše společnost vstoupila na trh s přicházející „ekonomickou krizí“, tak se nám během tak krátké doby podařilo zajistit si pevné postavení zejména na trhu se spotřebními materiály pro SMT elektrotechnickou výrobu a stali se předním dodavatelem.

Září 2009 - zaměstnáváme více jak 50% pracovníků se zdravotním postižením... rychlý rozvoj naší společnosti nám umožnil zaměstnávat většinu pracovníků z řad zdravotně postižených. Za to děkujeme především našim zákazníkům!

Listopad 2008 - vznik společnosti...vstupujeme na trh jako česká společnost s nejširší nabídkou spotřebních materiálů pro SMT technologie v ČR.

NABÍZÍME

Nabízíme

POSKYTUJEME

Náhradní plnění

SPOLUPRACUJEME

Azzpcr

Ekokom