Spojování SMT kotoučů

Nabízíme SMT spojovací pásky se zaměřením pro použití na osazovacích automatech výrobců Siemens a Panasonic. Upravené pro jejich snadnou instalaci. SMT spojovací pásky se vyznačují vysokou pevností spoje. Na požádání nabízíme spojovací pásky i pro osazovací automaty značek Yamaha, Unival, Juki, Sanyo, Hitachi. Všechny nabízíme ve všech běžných velikostech. Pro některé z nich umíme nabídnout i více variant k volnému výběru nebo také SMT spojovací pásky vyrobíme dle požadavku zákazníka v běžném provedení či v provedení ESD.

Nejširší výběr v ČR za nejnižší ceny.

Siemens spojovací pásky

Siemens spojovací pásky.

Velikost: 8, 12, 16, 24mm

SMT prodlužovací páska

SMT prodlužovací pásky pro jednoduché napojení nového kotouče s komponenty do zásobníku. Ideální zejména pro malosériovou výrobu s častou změnou výrobního programu. Umožňují použití komponent hned zkraje pásky- šetří tak nejen čas, ale i samotné komponenty! Více druhů na výběr, včetně ESD verze. SMT prodlužovací ve všech běžných velikostech.

SMT spojovací kleště

Na zalisování plíšků a vytvoření opravdu pevného spojení nabízíme SMT spojovací kleště prověřené kvality.

Spojovací plíšky - ekonomické

Spojovací plíšky Spojovací plíšky pro potřeby pevnějšího spoje.

SMT spojovací kleště

Výborný pomocník obzváště na pracovištích, kde je nutnost nosit ochranné rukavice, které snižují dobrý úchop prstů. Na rámečku 20 jednotlivých spojovacích plíšků. Po vložení rámečku do SMT spojovacích kleští se už pouze 20x lisuje, bez další manipulace s plíšky. Automatický posuv rámečku po každém zalisování.

SMT spojovací plíšky- v rámečku

Spojovací plíšky SMT spojovací plíšky pro rychlé spojování pásek s SMT komponenty. Výborný pomocník obzváště na pracovištích, kde je nutnost nosit ochranné rukavice, které snižují dobrý úchop prstů. Na rámečku 20 jednotlivých spojovacích plíšků. Po vložení rámečku do SMT spojovacích kleští se už pouze lisuje, bez další manipulace s plíšky. Automatický posuv rámečku po každém zalisování.

Spojovací plíšky

Spojovací plíškyPro případy potřeby pevnějšího spoje nabízíme i kovové spojovací plíšky. Více druhů na vyžádání.

SMT nůžky - zubatý střih

Pro samotnou přípravu spoje SMT kotoučů nabízíme SMT nůžky. V nabídce máme jak rovné tak i zubaté (tzv.zigzag).

SMT nůžky

SMT nůžky pro stříhání pásek s komponenty. Duální nasazení pásky pro lepší vymezení místa střihu.

SMT nůžky – dlouhé

Prodloužená verze SMT nůžek pro stříhání pásek až 56mm širokých.

NABÍZÍME

Nabízíme

POSKYTUJEME

Náhradní plnění

SPOLUPRACUJEME

Azzpcr

Ekokom